P R O M O C J E
Mydło Aleppo "Sułtan Aleppo" (20% oleju laurowego)
Mydło Aleppo "Sułtan Aleppo" (20% oleju laurowego)

19,90 zł

Cena regularna: 27,00 zł

Najniższa cena: 25,55 zł
szt.
Wysokowibracyjna butelka Soulbottle z kwiatem lotosu
Wysokowibracyjna butelka Soulbottle z kwiatem lotosu

115,00 zł

Cena regularna: 149,00 zł

Najniższa cena: 149,00 zł
Medytacja buddyjskiego mnicha. Życzliwość, która wraca
Medytacja buddyjskiego mnicha. Życzliwość, która wraca

35,90 zł

Cena regularna: 39,30 zł

Najniższa cena: 39,30 zł
szt.
Biorezonans i inne techniki terapeutyczne. Wykorzystanie i eliminowanie prawdziwych przyczyn chorób
Biorezonans i inne techniki terapeutyczne. Wykorzystanie i eliminowanie prawdziwych przyczyn chorób

59,00 zł

Cena regularna: 69,90 zł

Najniższa cena: 69,90 zł
Szungit – rosyjski kamień zdrowia. Medycyna ludowa w praktyce
Szungit – rosyjski kamień zdrowia. Medycyna ludowa w praktyce

41,90 zł

Cena regularna: 44,90 zł

Najniższa cena: 40,90 zł
szt.
Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Bransoletka z howlitu - spokój, otwartość, delikatność

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 1-3 dni
Cena: 79,90 zł 79.90
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Bransoletka z howlitu naturalnego ze srebrnym kwiatem lotosu.

Kamień naturalny, szlifowany, fasetowany.

Przekładka: srebro

Obwód maksymalny, bez rozciągania: 17 cm (żyłka elastyczna)

Średnica koralików: 5 mm

***

HOWLIT

Howlit to piękny biały kamień, który reprezentuje duchowe cechy spokoju, czułości i otwartości. Kiedy używasz go jako pomocy w medytacji i w roli duchowego sojusznika, możesz poczuć, że jesteś przenoszony na pokryte śniegiem pasma górskie, gdzie duch i natura łączą się w białą jedność.

Podobnie jak w przypadku wszystkich białych kamieni, howlit może przynieść spokój i jasność umysłu - jego czarne linie oznaczają jednak, że umysł wciąż pracuje, że jest skupiony, a nie odcięty.

Jego śnieżny kolor sprawia, że jest minerałem zimowych miesięcy, kiedy ciała zwierząt wchodzą w pełną lub częściową hibernację. Ten proces jest integralny duchowo. Zapewnia duchowi energię potrzebną do kontynuowania ważnych prac transformacyjnych. Howlit poprowadzi nas więc przez proces fizycznego spowolnienia, pozwalając jednocześnie zachować pełną świadomość duchową i umysłową. W ten sposób nasza wewnętrzna śnieżna pantera może ukończyć łowy na to, czego potrzebuje - zapolować na negatywne nawyki, wzorce myślowe i energie.

Howlit to także kryształ współczucia. Przypomina nam, że wszystko, co robimy, możemy czynić delikatnie. Obejmuje to działania, które podejmujemy z innymi, ale, co nawet ważniejsze, nasze własne. Przypomina, że podczas jakichkolwiek zmian wewnętrznych musimy być dla siebie samych wyrozumiali, gdyż żadna transformacja nie jest łatwa.

Howlit uosabia otwartość. Działa to doskonale ze współczuciem i tolerancją, ponieważ otwartość umysłu pozwala, aby wszystkie idee i myśli zebrały się w nas bez osądu. A gdy napotykamy na nowe wyzwania, sprzeczności, pomysły albo przekonania, możemy skonsultować się ze swoim białym kryształem, który ułatwi ich zbadanie przy pomocy całej swej delikatności. Oczywiście nie wszystkie pomysły i myśli, które do nas przychodzą, są pożyteczne, ale jeśli podchodzimy do nich bez otwartości, wytwarzamy w sobie truciznę osądu, co może jedynie przynieść dalszy ból i dyskomfort. Zamiast tego howlit pomaga traktować każdy dzień i każde wyzwanie jak nowych gości, którzy przyszli do nas na chwilę. My zaś możemy ich zabawiać i zadawać im pytania. Jeśli sprzyjają naszemu życiu, możemy pozwolić im poczuć się w nim jak w domu, ale jeśli okażą się dla nas nieprzyjaźni, uprzejmie ich pożegnamy.

Howlit jest również kamieniem świadomości. Jeśli chcemy osiągnąć lepsze zrozumienie siebie, ludzi, świata i samego życia, może stać się naszym najlepszym przyjacielem. Ofiarowuje nam dar mądrości i oświecenia. Może pomóc połączyć się z wyższymi światami i usunąć zasłony, które blokują prawdy w naszym życiu.

Ten minerał jest doskonałym narzędziem do medytacji, ponieważ wspomaga nas w  koncentracji. Wspiera spokój umysłu i usuwa wszelkie rozpraszające myśli. Pomaga też pozbyć się stresu i niepokoju, ponieważ posiada działanie uspokajające.

Howlit umie dać nam siłę do uwolnienia się od niezdrowych przywiązań i starych bólów emocjonalnych. Może dopomóc przetworzyć emocje, aby zapewnić spokój, szczęście i zadowolenie we wszystkich aspektach życia. Potrafi złagodzić lub usunąć gniew, agresję i zaślepienie.

Ów kamień eliminuje nasz egoizm i bezmyślność. Pomaga nam to uwolnić się od przesadnego krytycyzmu wobec samych siebie.

Energie howlitu wzmocnią pozytywne cechy charakteru. Wesprą nasze mocne strony, by stały się siłą napędową, zaś ze słabości uczyni inspirację, abyśmy stali się lepsi. Pomaga też w przezwyciężeniu trudności w komunikacji. Dzięki temu możemy wyrazić to, co chcemy powiedzieć, swobodniej i efektywniej. Umie też zwiększyć naszą kreatywność i zwiększyć chęć wyrażania siebie. To świetny kamień, jeśli szukamy inspiracji lub motywacji.

Jeśli chodzi o bogactwo i obfitość, howlit może nam pomóc poprawiając koncentrację. Sprawia, że znajdziemy kreatywne sposoby realizacji celów finansowych. Ponadto jego energie zainspirują nas do generowania nowych i wspaniałych pomysłów. Krótko mówiąc, zapewni nam wsparcie potrzebne do przyciągnięcia bogactwa, szczęścia, obfitości i dobrobytu.

Ten kamień uczy nas wartości cierpliwości. Przecież nie wszystko idzie zawsze po naszej myśli. A kiedy tak się dzieje, musimy wykazać dojrzałość, mądrość i zrozumienie. Być może akurat w danej chwili nie wychodzi na nasze, ale to nie znaczy, że zawsze będzie tak samo.

Howlit może pomóc nam pozbyć się frustracji, wściekłości, bólu i lęków. Pozwoli poczuć się pewniej i spokojniej z tym, co dzieje się w życiu. Działa uspokajająco na silne emocje, co jest na przykład korzystne, jeśli jesteśmy w związku i nie zawsze zgadzamy się z partnerem lub partnerką. Kiedy jesteśmy źli lub czujemy się zranieni, możemy robić lub mówić rzeczy, które są w stanie uszkodzić związek nieodwracalnie. Energie howlitu pomogą nam zachować spokój i racjonalność, a także wesprą w uczciwej walce bez obrzucania błotem lub odkopywania brudów z przeszłości. Sprawią również, że jesteśmy bardziej otwarci na wspólne wypracowanie kompromisu. Dadzą nam odwagę, by w imię miłości podążać za tym, czego chcemy. Pomogą pokonać swoje lęki w miłości, dzięki czemu otworzymy sobie drogę do prawdziwego szczęścia. Ten kamień pomoże nam też ustrzec się przed zwątpieniem. Da pewność, że w razie potrzeby możemy zrezygnować z kontroli nad związkiem.

Howlit ułatwi nam komunikację i wzmocni rozumowanie. Może także zachęcić do wyrażania emocji. Bez właściwych sposobów komunikowania się z naszymi bliskimi często możemy stwierdzić, że nieporozumienia, a nawet niechęć mogą zacząć się nasilać. Poza tym ów minerał sprawia, że jesteśmy bardziej świadomi tego, co dzieje się wokół nas. Zainspiruje nas też, abyśmy stali się bardziej współczujący i bezinteresowni. 

Jednocześnie może pomóc nam stać się bardziej nieustraszonymi, jeśli chodzi o nasze wybory i decyzje. Pomoże uwolnić się od negatywnych emocji i wszelkiego rodzaju bagażu emocjonalnego.

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium