Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Lilia ceramiczna do rytuałów

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 3 dni
Cena: 55,55 zł 55.55
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Producent: -
Kod produktu: AA34-26238
Pin It

Opis

Ceramiczna, ręcznie robiona Rytualna Lilia z dodatkiem wody z Lourdes

1 szt.

LILIE I RÓŻE

Lilie i Róże to jeden z podstawowych symboli w Alchemii.

Lilie oznaczają Kobiecość, Czystość, Niewinność i reprezentują Światło, Jasność i Biel na każdym Ołtarzu, na których się pojawią. Reprezentują Duszę - a dokładniej, rozkwitającą w niej Subtelność, Delikatność i Wdzięczność. Jako kwiaty Maryjne łączą z energią Matki Boskiej, jako frekwencja pomagają poczuć wewnętrzne pragnienia i odnaleźć w sobie Nadzieję, by je zrealizować! Jako przedmiot mogą być użyte również do komunikacji z Archaniołem Gabrielem - można użyć ich kielicha jak telefonu, którym bezpośrednio wszepniesz wprost w uważną energię Archanioła to, co jest w Tobie równie jasne i szczere jak ich barwa!

Białe Lilie, które oferujemy, stworzone zostały przy użyciu Wody z Lourdes - świętego Miejsca Przejawienia, którego lecznicza i sprowadzająca Cud energia znana jest na całym Świecie!

Róże to symbol Męskości, Zdecydowania, Serca, Pasji - reprezentują Krew i Instynkt, a wraz z nimi wszystko to, co w nas płynie od naszych Rodów aż po horyzont każdego z przyszłych Pokoleń. Są silnie połączone z energią Jezusa, ich energia pomaga otworzyć Czakrę Serca i sprowadza Przebaczenie. Jeśli w Twoim Sercu znajdują się jakiekolwiek ciernie Przeszłości, pracuj z alchemiczną Różą, by wyciągnąć je z siebie i wypełnić się Światłem doświadczania tego, co nazwać możemy Świetlistą Akceptacją. Medytacja z Różą skieruje Cię do głębi Ciebie. Połącz się z Chrystusową Energią i pomóż sobie odkryć swoją Misję! Róże, uczynione przez nas do Waszej dyspozycji, mogą posłużyć również do kontaktu z Archaniołem Hanielem - jako opiekun Serca i Przewodnik Miłości pomoże Ci on przemówić Twoją Różą do każdego Serca, które gotowe jest wpuścić Twoją Energię! Jedynym warunkiem jest to, by Twoje dłonie wpierw ogrzały Różę, a następnie - gdy stanie się ciepła jak ludzkie Serce - wszepnij w nią to, co pragniesz pojawić w ważnym dla Ciebie Sercu! Jeśli jest to zgodne z Najwyższym Źródłem i Wolą Duszy adresata Twojej wiadomości, na pewno ją otrzyma!

Każda Róża stworzona przez nas dla Ciebie, zawiera ziemię z Betlejem. Pierwszą, po której chodził Nauczyciel. I pierwszą, która doświadczyła Mocy Cudu, gdy w stajence pośrodku pustkowia narodził się Ten, Który Ocalił Wszystkich.

Lilie i Róże są przedmiotami szczególnymi dla Zakonu Odrodzenia Wiedzy Marii Magdaleny. Stanowią nieodłączny element ceremonii. Dotychczas korzystała z nich jedynie prowadząca, aktualnie zostały uwolnione do korzystania dla wszystkich. Ich Moc została ugruntowana i potwierdzona.

Każda z nich jest przeznaczonych do użytku rytualnego, może stać się częścią Ołtarza wykonanego w dowolnej stylistyce i obrzędzie, jednakże zawsze symbolizować będą wymienione wartości i reprezentować energię Ziemi i Wody, z których powstały. Inne wykorzystania Lilii i Róż:

  • Uzdrawianie energetyczne - poprzez położenie Lilii, Róży bądź obydwu Kwiatów na zdjęciu osoby potrzebującej; jest to równoznaczne z powierzeniem w opiekę energii Maryi i Jezusa
  • Sprzyjanie w Planach i Marzeniach - spisz je na kartce i połóż na niej Lilie i Róże, niech ich Mocą zostanie dopełnione!
  • Skierowanie energii w dowolny Cel - Twój bądź za Twoim wstawiennictwem - wystarczy wszepnąć prośbę, a następnie wykonać Rytuał uruchamiający przepływ energii - może być to odpalenie świecy, taniec, spacer dedykowany lub modlitwa;
  • Alchemiczne połączenie z innymi Czyniącymi - gdy potrzebujesz energii innej niż Twoja własna lub niezbędny jest Ci bardzo silny wspierający impakt energetyczny, Kwiaty mogą łączyć się w sieć na całym Świecie, by mocą każdego z Miejsc w których się znajdują pomóc Ci spełnić Wolę Duszy - oczywiście, jeśli dopuszczasz takie ich użycie i jeśli Twoje Lilie i Róże również dzielą się energią, gdy jest ona potrzebna;
  • Przemawianie do Duszy i Serca ukochanej osoby za wstawiennictwem Maryi i Jezusa, dodawanie otuchy i wsparcia, zapewnianie kontaktu i opieki.
  • Funkcje alchemiczne związane z kolorystyką i emanacją kształtu;
  • Łączenie z energią Kreacji i budowania, skomunikowanie z Twoimi własnymi pokładami energii twórczej, połączenie z Archaniołem Jofielem (w tym celu polecamy medytację z Kwiatami z dłoniach - Lilia w lewej, Róża w prawej dłoni - efekty są niezwykłe!)

Każda z nich jest wykonana ręcznie w sposób zgodny ze Sztuką, przez Artystkę Rzeźby, członkinię Zakonu Odrodzenia Wiedzy Marii Magdaleny, Edytę.

Instagram Edyty

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium