Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Zestaw białych, czakralnych mis kryształowych 432 Hz z futerałami

Dostępność: dostępny na zamówienie
Wysyłka w: 7 dni
Cena: 6 600,00 zł 6600.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Produkt sprowadzany na zamówienie. Zwykle wysyłka następuje w przeciągu 7-14 dni roboczych. Termin ten w wyjątkowych przypadkach może się wydłużyć, o czym będziemy informować mailowo.

Zestaw składa się z siedmiu białych, kryształowych mis czakralnych, dostrojonych do tonacji 432 Hz. Każda misa zaopatrzona jest w specjalny futerał ochronny, skórzaną pałeczkę oraz gumową podstawkę. Misy posiadają średnicę 25 lub 30 cm.

W skład zestawu wchodzą następujące misy:

  • misa o dźwięku A (25 cm) - Czakra Trzeciego Oka
  • misa o dźwięku B (30 cm) - Czakra Korony
  • misa o dźwięku C (30 cm) - Czakra Podstawy
  • misa o dźwięku D (25 cm) - Czakra Sakralna
  • misa o dźwięku E (30 cm) - Czakra Splotu Słonecznego
  • misa o dźwięku F (30 cm) - Czakra Serca
  • misa o dźwięku G (25 cm) - Czakra Gardła

W zestawie znajduje się również siedem gumowych podstawek dla każdej z mis oraz siedem pałeczek z filcem i jedna gumowa.

Dźwięk był używany na przestrzeni tysiącleci w wielu kulturach do przebudzenia, wzmocnienia i dostrojenia każdej czakry. Ponieważ każda ma charakter wibracyjny i rezonuje z różnymi częstotliwościami, do tych celów wykorzystywane były specyficzne dźwięki oraz śpiew.

Istnieje siedem dźwięków, które odpowiadają siedmiu kolorom tęczy, i są one związane z siedmioma głównymi czakrami - centrami energetycznymi w ciele człowieka. Każda czakra posiada inną częstotliwość rezonansową. Kryształowe misy wytwarzają wibracyjne pole dźwiękowe, które rezonuje z czakrami i odpowiadającymi im obszarami fizycznymi. Kryształowe misy działają bezpośrednio na nasze czakry, ułatwiając zachowanie równowagi i dostęp do wyższej świadomości, a także umożliwiając uzdrawianie za pośrednictwem czakr.

 

432 Hz

Dźwięk i muzyka składają się z wibracji. 432 Hz to naturalny ton wszechświata. Splata się on w naturze, matematyce, na orbitach planetarnych, w całym wszechświecie. Cała muzyka klasyczna Bacha, Brahmsa i wielu innych wielkich artystów została skomponowana i pierwotnie wykonana w tonacji 432 Hz. Jest ona nie tylko przyjemniejsza dla ucha, ale także zapewnia harmonijny rezonans z naszą planetą i wszechświatem. Ten naturalny rezonans prowadzi do lepszego samopoczucia ciała i umysłu.

 

Kryształowe misy

Te kryształowe misy wykonane są z prawie stuprocentowo czystego kryształu kwarcu. Rozgrzewa się go do temperatury 2200 stopni Celsjusza i wlewa do formy. Ponieważ nasze ciała składają się również z krystalicznej struktury, użycie mis kryształowych do uzdrawiania i medytacji pozwala nam szybciej i lepiej reagować na dźwięk jako terapię. Właśnie dlatego kryształy są kluczowym elementem wielu różnych holistycznych praktyk leczniczych.

 

Ten zestaw, dostrojony do częstotliwości 432 Hz, został wybrany na podstawie siedmiu tonów czakralnych, a nie na podstawie wielkości. Właśnie dlatego zawiera misy o różnych rozmiarach.

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium