Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Tuning Pipes Siedem Czakr + stojak - uzdrawiająca energia dla fal mózgowych, binaural beats

Tuning Pipes Siedem Czakr + stojak - uzdrawiająca energia dla fal mózgowych, binaural beats
  • nowość
Dostępność: dostępny na zamówienie
Wysyłka w: 10 dni
Cena: 2 930,00 zł 2930.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Oto siedem Tuning Pipes, czyli Rur Dostrajających, po jednej dla każdej naszej czakry. Ich dźwięki mogą nam przynieść lepsze funkcjonowanie energetyczne, a więc spokój, radość i dobrostan całego organizmu.

Uważa się, że czakry są naszymi wewnętrznymi centrami energetycznymi, ogniskami odbioru i transmisji energii między naszym ciałem fizycznym a subtelnym.

Właściwości tych rur opierają się na matematyce obrotu planet wokół Słońca. Nie są oparte na skali muzycznej. Cykl planetarny Układu Słonecznego jest używany do uzyskania dokładnych formuł, na podstawie których stworzono ten zestaw rur. To łączy je z naszymi kosmicznymi, wielowymiarowymi jaźniami.

Rury działają na kosmicznej wielowymiarowości naszych czakr, naszej energii lub ciał subtelnych. Wpływają również na nasze meridiany.

Tutaj możecie zobaczyć, jak grają instrumenty z rodziny Tuning Pipes:

W skład zestawu wchodzą następujące rury:

1. Czakra podstawy/Korzeń/Muladhara - 194,18 Hz

Jest związana z instynktem, bezpieczeństwem, przetrwaniem, a także z podstawowymi możliwościami człowieka. Ośrodek ten znajduje się w okolicy między genitaliami a odbytem. Działa skutecznie na kość łonową i kość ogonową.

2. Czakra sakralna/Svadisthana – 210,42 Hz

Uważa się, że ta czakra odpowiada jądrom lub jajnikom, które produkują różne hormony płciowe, biorące udział w cyklu reprodukcyjnym. Ta częstotliwość pobudza energię seksualną i wspiera komunikację erotyczną. Jest też dobra na cykle kobiece oraz zaburzenia układu gruczołowego i limfatycznego. Uważa się również, że jest związana z układem moczowo-płciowym i nadnerczami.

3. Czakra splotu słonecznego/Manipura - 126,22 Hz

Ta częstotliwość pomaga w układzie metabolicznym i trawiennym.

4. Czakra serca/Anahata - 136,10 Hz (Kosmiczne Om)

Pomaga w relaksacji. Skuteczna dla układu odpornościowego i krążenia. Wspiera naszą duchowość.

5. Czakra gardła/Vishuddha – 141,27 Hz

Jest związana z komunikacją i rozwojem poprzez ekspresję. Ta częstotliwość jest pomocna dla gardła i tarczycy - gruczołu, który znajduje się w gardle, i który wytwarza hormony, odpowiedzialne za wzrost i dojrzewanie.

6. Czakra trzeciego oka/Ajna - 221,23 Hz

Ta częstotliwość pomaga przy szyszynce. Szyszynka jest wrażliwym na światło gruczołem, który wytwarza hormon melatoninę, regulujący sen i przebudzenie.

7. Czakra korony/Sahasrara – 172,06 Hz

Powszechnie uważa się, że jest to czakra czystej świadomości. Jej rolę można sobie wyobrazić nieco podobnie do roli przysadki mózgowej, która wydziela hormony w celu komunikowania się z resztą układu hormonalnego, a także łączy się z ośrodkowym układem nerwowym przez podwzgórze. Pomaga w uniwersalnej świadomości, medytacji i jedności. Przynosi radość i szczęście.


Rury zostały wykonane z wysokiej jakości aluminium poddanego odpowiedniej obróbce cieplnej, dzięki czemu wytwarzają piękne i długotrwałe dźwięki.

Długość rur: ok. 81/84/88/93/104/106/110 cm

Wymiary stojaka: ok. 129 x 82 cm

Ten zestaw zawiera:

- siedem rur z pierścieniami;

- jeden drewniany stojak do zawieszenia wszystkich rur;

- jeden gumowy młotek.

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium