Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Kryształowa misa Lotos, 432 Hz, Czakra Sakralna

Dostępność: dostępny na zamówienie
Wysyłka w: 10 dni
Cena: 990,00 zł 990.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Produkt sprowadzany na zamówienie. Zwykle wysyłka następuje w przeciągu 7-10 dni roboczych. Termin ten w wyjątkowych przypadkach może się wydłużyć, o czym będziemy informować mailowo.

To śpiewająca misa kryształowa o dźwięku D, który koresponduje z Czakrą Sakralną (Svadisthana).

Misa jest dostrojona do częstotliwości 432 Hz.

Ta misa posiada częstotliwość 289 Hz.

Z zewnątrz misa ozdobiona jest lotosem, pasującym swym kolorem do barwy czakry.

W zestawie znajduje się gumowy pierścień-podstawka oraz pałeczka.

Średnica misy: 20 cm


 

Dźwięk był używany na przestrzeni tysiącleci w wielu kulturach do przebudzenia, wzmocnienia i dostrojenia każdej czakry. Ponieważ każda ma charakter wibracyjny i rezonuje z różnymi częstotliwościami, do tych celów wykorzystywane były specyficzne dźwięki oraz śpiew.

Istnieje siedem dźwięków, które odpowiadają siedmiu kolorom tęczy, i są one związane z siedmioma głównymi czakrami - centrami energetycznymi w ciele człowieka. Każda czakra posiada inną częstotliwość rezonansową. Kryształowe misy wytwarzają wibracyjne pole dźwiękowe, które rezonuje z czakrami i odpowiadającymi im obszarami fizycznymi. Kryształowe misy działają bezpośrednio na nasze czakry, ułatwiając zachowanie równowagi i dostęp do wyższej świadomości, a także umożliwiając uzdrawianie za pośrednictwem czakr.


 KRYSZTAŁOWE MISY ŚPIEWAJĄCE

Kryształowe misy wykonane są z prawie stuprocentowo czystego kryształu kwarcu. Rozgrzewa się go do temperatury 2200 stopni Celsjusza i wlewa do formy. Ponieważ nasze ciała składają się również z krystalicznej struktury, użycie mis kryształowych do uzdrawiania i medytacji pozwala nam szybciej i lepiej reagować na dźwięk jako terapię. Właśnie dlatego kryształy są kluczowym elementem wielu różnych holistycznych praktyk leczniczych.


 432 Hz

Dźwięk i muzyka składają się z wibracji. Im wyższa liczba wibracji na sekundę, tym wyższy ton. Jednostką tego jest herc (Hz). 432 Hz to naturalna tonacja wszechświata.

Właśnie ta tonacja przeplata się w naturze, w matematyce, na orbitach planet, w całym wszechświecie.

Cała muzyka klasyczna Bacha, Brahmsa oraz wielu innych kompozytorów została skomponowana i pierwotnie wykonana przy użyciu standardu A (=A4) na 432 Hz.

Ta seria kryształowych mis śpiewających Lotos jest również dostrojona w ten sposób.

Prowadzi to do następujących częstotliwości przy kolejnych czakrach:

1. C4 = 257 Hz

2. D4 = 289 Hz

3. E4 = 324 Hz

4. F4 = 343 Hz

5. G4 = 385 Hz

6. A3 = 216 Hz

7. B3 = 244 Hz

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium