P R O M O C J E
Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Talizman Runa Raidho, złoty - przyspieszenie spraw, nowe doświadczenia, pokonanie lęków

Talizman Runa Raidho, złoty - przyspieszenie spraw, nowe doświadczenia, pokonanie lęków
  • nowość
Dostępność: dostępny na zamówienie
Wysyłka w: 14 dni
Cena: 695,00 zł 695.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Waga: ok. 1,2 g

Długość z zawieszką: ok. 26 mm

Materiał: złoto (585)

Produkt rzemieślniczy, wykonany w Polsce.

Talizman sprzedawany jest bez łańcuszka.

Uwaga, złoty talizman wykonywany jest na specjalne zamówienie i nie podlega zwrotowi. Złote talizmany są wykonywane po dokonaniu przedpłaty.

Ceny talizmanów mogą ulec zmianie, ze względu na wahania cen złota, o czym zawsze poinformujemy zanim talizman zostanie wykonany.


RUNA RAIDHO

Jej nazwa oznacza koło, ruch i podróż. Przywodzi na myśl koło fortuny, zmianę i rozwój. Runa przypomina rydwan lub jeźdźca. Raidho jest runą energetyczną żywiołu powietrza.

Najczęstsze skojarzenia z runą Raidho to podróże. Długie, trudne, pełne doświadczeń i dojrzewania. To nie tylko podróż fizyczna, ale też podróż po warstwach duchowości. Symbolizuje cykliczność zdarzeń, rytm, taniec, ruch. Runa chroni podróżników i podróżujących przywódców. Jej energia zachęca do działania i potrafi poruszyć nawet najbardziej zastane struktury. Pomaga osiągać cele i spełniać marzenia. Usuwa wewnętrzne blokady, otwiera na nowe, wspomaga w rozwoju i ekspansji. Raidho to praktyczne odzwierciedlenie tego, czego inspiracją była runa czwarta Futharku – Ansuz.

We wróżbiarstwie runa Raidho, wskazuje na nowe doświadczenia zdobyte podczas podróży, gdzie podróż nie musi oznaczać przemieszczania się, ale metaforycznie wskazuje na życie. Symbol jeźdźca pobudza do otwarcia się na nowe doświadczenia, pobudza do zostawienia za sobą sztywnych ram i wyjścia do świata z otwartymi rękami. Pomaga również wyjść ze stanów lękowych, smutków i rozczarowań. Ułatwia poznawanie świata i ludzi, sprowadza na nas sytuacje, dzięki którym skierujemy nasze życie na inne tory – prawdopodobnie takie, które prowadzą do czegoś lepszego.

Runa oznacza podróż, koło, ruch, zmianę, nowe wybory. To też wędrówka i poszukiwanie swojego miejsca na ziemi, zaburzenie rytmu i uzyskanie nowego, wolność.

Jako talizman runa ma za zadanie przyciągać sprzyjające sytuacje, wpływa na zmianę miejsca pobytu na korzystniejsze, chroni przed prokrastynacją, nie pozwala usiedzieć w miejscu i nie dopuszcza nudy. To amulet, który kiedyś ułatwiał wędrówki między światami.

Życie to powtarzające się cykle – jeśli lekcje nie zostaną przerobione, to wrócą ze wzmożoną siłą w najmniej odpowiednim momencie, z punktu widzenia wygody. Tylko od nas zależy to, czy odrobimy wszystkie lekcje i wyniesiemy więcej z tego życia czy też nie. Kiedy na stole pojawia się runa Raidho, możemy być pewni, że sprawy pójdą do przodu, stagnacja zostanie przerwana, przyjdzie zmiana, która odwróci życie o 180 stopni.

Nie jest to najłatwiejsza runa – zmusza do zastanowienia się nad kierunkiem i podjęcia konkretnego działania. Zmiany nie są wygodne i zazwyczaj towarzyszy im stres, ale w ogólnym rozrachunku będzie warto. Zmiany przyjdą niczym powiew świeżego powietrza. 

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium