P R O M O C J E
Naturalna świeca sojowa o zapachu cyprysu (ręcznie robiona)
Naturalna świeca sojowa o zapachu cyprysu (ręcznie robiona)

39,90 zł

Cena regularna: 49,90 zł

Najniższa cena: 49,90 zł
szt.
Gips, przezroczysty kryształ (duży) - amulet, medytacja, witalność, równowaga
Gips, przezroczysty kryształ (duży) - amulet, medytacja, witalność, równowaga

27,00 zł

Cena regularna: 39,00 zł

Najniższa cena: 29,00 zł
szt.
Biała szałwia z Yerba Santa - oczyszczanie energii, ochrona, odwaga, zdrowie
Biała szałwia z Yerba Santa - oczyszczanie energii, ochrona, odwaga, zdrowie

21,60 zł

Cena regularna: 27,00 zł

Najniższa cena: 22,95 zł
szt.
Sproszkowane Palo Santo Premium, 40 g (Sagrada Madre)
Sproszkowane Palo Santo Premium, 40 g (Sagrada Madre)

37,40 zł

Cena regularna: 44,00 zł

Najniższa cena: 44,00 zł
szt.
Sproszkowane płatki róży Premium, 40 g (Sagrada Madre)
Sproszkowane płatki róży Premium, 40 g (Sagrada Madre)

37,40 zł

Cena regularna: 44,00 zł

Najniższa cena: 44,00 zł
szt.
Biorezonans i inne techniki terapeutyczne. Wykorzystanie i eliminowanie prawdziwych przyczyn chorób
Biorezonans i inne techniki terapeutyczne. Wykorzystanie i eliminowanie prawdziwych przyczyn chorób

59,00 zł

Cena regularna: 69,90 zł

Najniższa cena: 69,90 zł
Drewniana lampa Kwiat Życia (pięciokątna)
Drewniana lampa Kwiat Życia (pięciokątna)

199,00 zł

Cena regularna: 295,00 zł

Najniższa cena: 245,00 zł
szt.
Naturalna świeca sojowa o zapachu lawendy (ręcznie robiona)
Naturalna świeca sojowa o zapachu lawendy (ręcznie robiona)

39,90 zł

Cena regularna: 49,90 zł

Najniższa cena: 49,90 zł
Gips miodowy (surowy) - amulet, witalność, równowaga
Gips miodowy (surowy) - amulet, witalność, równowaga

29,00 zł

Cena regularna: 35,00 zł

Najniższa cena: 35,00 zł
szt.
Labradoryt (mały) - ochrona, zdolności parapsychiczne, intuicja
Labradoryt (mały) - ochrona, zdolności parapsychiczne, intuicja

21,60 zł

Cena regularna: 24,00 zł

Najniższa cena: 24,00 zł
szt.
Medytacja buddyjskiego mnicha. Życzliwość, która wraca
Medytacja buddyjskiego mnicha. Życzliwość, która wraca

35,90 zł

Cena regularna: 39,30 zł

Najniższa cena: 39,30 zł
Różdżki do smużenia z szałwii
Różdżki do smużenia z szałwii

19,12 zł

Cena regularna: 23,90 zł

Najniższa cena: 3,90 zł
szt.
Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Runy grawerowane - akwamaryn (zestaw)

Dostępność: brak towaru
Cena: 199,00 zł 199.00
Dodaj do ulubionych
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Zestaw run wygrawerowanych na złoto na polerowanych kawałkach naturalnego akwamarynu, spoczywających w czarnym woreczku.

W komplecie znajdują się 24 runy + 1 pusta.


 

RUNY

Słowo "runa" oznacza tajemnicę. Runy mają w sobie sekret. To podszept podświadomości, przypływ nowej energii. Jest w nich magia – pomagają uzyskać wgląd w sytuację lub zagłębić się w pytanie, które jest zadawane. Alfabet runiczny występuje w wielu odmianach, ale najpopularniejsza z nich to Futhark. Jego nazwa pochodzi od pierwszych sześciu liter alfabetu: Fehu – Uruz – Þurisaz – Ansuz – Raido – Kenaz. Starszy Futhark zawiera 24 podstawowe runy. Wszystkie runy uporządkowane są w trzech grupach.

Pierwsza ósemka Freya (zaczyna się od Fehu, a kończy na Wunjo) to opis tworzenia i uporządkowania narodzin Wszechświata. Zetknięcie się wody z ogniem, co stanowiło początek wszystkiego, co istnieje.

Druga ósemka Hagal (zaczyna się od Hagalaz do Sowilo) to wejście w nowe stadium ewolucyjnego cyklu. Spotkanie siły chaosu z siłą destrukcji, które próbują naruszyć kosmiczny ład i porządek. Ich ścieranie się powoduje rozwój.

Trzecia ósemka Tyra (zaczyna się od Tiwaz do Othala). Zajmuje się wszystkimi siłami, które zostały dane ludziom. Siły te są narzędziem transformujących. To obraz ludzkiej kondycji.

Do czego używać run?

Przede wszystkim, do rozwiązywania problemów oraz wskazania wydarzeń, które mogą w obecnej energetyce pojawić się na naszej drodze. Runy pomagają dookreślić obraz w momencie, gdy sytuacja nie jest dla nas do końca jasna. Nie jest to forma przepowiadania przyszłości, a jedynie prognoza. Runy nie oferują dokładnych, precyzyjnych odpowiedzi, ani nie są szczegółowe w udzielaniu porad. Prognozują natomiast możliwe wpływy, zmienne i zachowania. Są niczym podszepty – zakreślają możliwą odpowiedź, ale gotową receptę na problem musi znaleźć sama podświadomość osoby pytającej.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o runach, przeczytaj ten artykuł.


 

AKWAMARYN

Akwamaryn przywołuje sobą krystaliczną czystość wody oraz radość i relaksujące właściwości spokojnego morza. Jest uspokajający, kojący i oczyszczający. To kamień prawdy i zaufania, uczący nas jak odpuścić. Niegdyś akwamaryn był uważany za skarb syren, a żeglarze używali go jako talizmanu szczęścia, dodającego odwagi i zapewniającego im ochronę. Był on również uważany za kamień wiecznej młodości i szczęścia. Dzisiaj chroni wszystkich, którzy podróżują, niekoniecznie przemierzając wodne szlaki. Otwiera też kanały jasnej i szczerej komunikacji.

Jego nazwa pochodzi od łacińskiego aqua marinus, co oznacza wodę morską i odnosi się do jego błyszczącej, oceanicznej barwy. Ten bladoniebieski kryształ jest przezroczystą odmianą berylu. Jego kolor jest spowodowany przez zawarte w nim tlenki żelaza.

Właściwości magiczne akwamarynu

Starożytny jasnowidzowie uważali, że akwamaryn znajduje się pod wpływem Księżyca. Podobno gdy używamy tego kamienia do przepowiadania przyszłości, najlepiej robić to wtedy, gdy Księżyca przybywa, bowiem magnetyzm ziemskiego satelity dodaje mu wówczas mocy prognostycznej.

Akwamaryn ucieleśnia sobą wszystko, co związane z morzem, jak również to, co związane z niebem, a co odbija się w powierzchni wody. Jest lustrem, pozwalającym odkryć ukryte znaczenia rzeczywistości. Reprezentując symetrię, sprzyja medytacji i objawieniu. Jest kamieniem proroków, szamanów, uzdrowicieli i mistyków. Pozwala nam również odkrywać najciemniejsze głębiny naszych dusz, umożliwiając stawanie twarzą w twarz z samym sobą, ale i z innymi.

Jest doskonałym kryształem do medytacji i budzenia paranormalnych zdolności. Jest pomocny w wywoływaniu objawień, a niektórzy twierdzą też, że kiedy skieruje się go w kierunku północnym, można przez niego zobaczyć swojego anioła stróża.

Jest to kamień wszystkich urodzonych w znaku skorpiona.

Akwamaryn dla komunikacji, intelektu i relacji międzyludzkich

Jako że doskonale wpływa na czakrę gardła, akwamaryn pomaga nam przezwyciężyć strach przed mówieniem i jest świetnym kamieniem dla nauczycieli i wszelkiej maści prezenterów. Sprawia, że mówca staje się w pełni świadomy swoich własnych, prawdziwych przekonań, mądrości oraz uczuć i potrafi wyrazić je jasno i z pasją. Pozwala także mówić jasno i bez gniewu, nawet w najtrudniejszych sytuacjach.

Ów kamień przyspiesza procesy rozumowania intelektualnego i zwiększa naszą zdolność do szybkiej reakcji. Sprawia, że niezwykle szybko przyswajamy wiedzę, nie tylko o świecie fizycznym, ale i nas samych. Do tego obdarza wytrwałością i dyscypliną.

Akwamaryn zachęca swego właściciela do służby dla świata, a całą ludzkość do rozwoju. Emituje delikatną i współczującą energię, nakłaniając do umiaru i brania odpowiedzialności za swoje czyny. Inspiruje nas do bycia bardziej tolerancyjnymi i pomaga osobom przytłoczonym odpowiedzialnością.

Jest to kamień naturalnej sprawiedliwości, orędownik kompromisu i negocjacji, dający odwagę i pozwalający spokojnie uzasadnić swe racje w sytuacjach konfrontacyjnych. Wspomaga nas w rozwiązywaniu wszelkich sporów, ale i wtedy, gdy zostaliśmy wezwani do szkoły, bo nasze dziecko coś nabroiło.

Jako kamień miłości, akwamaryn zachęca zbłąkanego kochanka do powrotu, pomaga dwóm osobom o różnych stylach bycia żyć razem w harmonii i zmniejsza skutki drobnych problemów, powodujących kłótnie. Zwiększa zaangażowanie w związku i wierność "tak długo, jak długo płyną wody ziemi".

Akwamaryn dla zdrowia

Akwamaryn to kamień dróg oddechowych i płuc. Potrafi wyleczyć problemy z zatokami, kaszel, jest też skuteczny w walce z alergią i przeziębieniem. Pomaga nam przy bólu gardła i zapaleniu oskrzeli, krtani i gardła. Wykazuje również skuteczność we wszelkich stanach zapalnych, łagodząc między innymi objawy egzemy, pokrzywki, trądziku różowatego i łuszczycy. Ponadto harmonizuje przysadkę i tarczycę, regulując gospodarkę hormonalną. Dobrze działa też na nasze zęby i dziąsła. Może nam również pomóc w walce z opryszczką. Umie złagodzić dolegliwości związane z oczami, jeśli każdej nocy będziemy go kłaść na 20 minut na powiekach. Zaś umieszczony na splocie słonecznym, uspokoi nerwowe skurcze.

Akwamaryn na leczenie emocji

Akwamaryn jest minerałem wodnym, potężnym narzędziem do oczyszczania emocjonalnego i otwierania się na komunikację. Jego delikatna energia wynosi emocjonalne wzorce na powierzchnię, pomagając zrozumieć powód trzymania się starych myśli lub schematów, które utrudniają nam pójście do przodu. Potrafi również wskazać, w których momentach ego powoduje przesadne reakcje i sygnalizuje, kiedy ego wyznacza nam rolę ofiary lub kata albo kiedy popycha nas do manipulacji innymi. Świadome uwolnienie tych wzorców pozwala na nawiązywanie lepszych relacji oraz piękniejsze uczucia.

Ten kamień pomaga nam zrównoważyć nadmierny gniew albo strach. Jest to również doskonały kamień dla dzieci, które przeszły traumę, przez co działają w sposób agresywny lub odłączyły się od swoich ciał emocjonalnych. Leczy skutki działania nadmiernie wymagających rodziców, którzy ustanowili swym dzieciom niemożliwe do spełnienia standardy, rodzące ataki paniki oraz problemy w życiu dorosłym.

Akwamaryn jest przydatny do przejścia przemiany, a jego oczyszczająca energia usuwa wówczas wszelki opór i pomaga przezwyciężyć lęk przed nieznanym. Co ciekawe, pomaga on nie tylko w uwolnieniu się od emocjonalnego bagażu, ale i w usuwaniu fizycznych przedmiotów i bałaganu.

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium